
| Parameter | Value |
|---|---|
| Number of Positions | 10 |
| Color | Green |
| Connection Method | Plug |
| Voltage Rating | 300 V |
| Current Rating | 15 A |
| RoHS | Compliant |
| Termination | Solder |
| Packaging | Bulk |
| Pitch | 5 mm |
Stock: 256
Distributors
pcbx
Unit Price$0.28790
Ext.Price$0.28790
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.28790 | $0.28790 |
| 10 | $0.25718 | $2.57180 |
| 50 | $0.22973 | $11.48650 |
| 100 | $0.19082 | $19.08200 |
| 500 | $0.15850 | $79.25000 |
| 1000 | $0.14762 | $147.62000 |
| 3000 | $0.13749 | $412.47000 |
